Benden Makaleler Yaşamdan

Vatani borcun sonrasında yeni tema ve yine ben

Evet 26.08.2012 tarihinde başlayan acemi birliğimi Zırhlı Birlikler Okulu Ve Eğitim Tümen Komutanlığı Etimesgut/ Ankara’da Zırhlı Personel Taşıyıcı (ZPT) Sürücüsü olarak yapmamın ardından askerlik serüvenimi geçen ay 16’ncı Mekanize Piyade Tugayı 1’inci Mekanize Piyade Tabur Komutanlığı Orgeneral Fazıl BİLGE Kışlası Devegeçidi/ DİYARBAKIR’da bitirmiş bulunmaktayım. Döndüğümden beri nezamandır ilgilenicem ilgilenicem diyip bir türkü el atamadığım bloguma bugün el atıyorum sonunda. 2-3 gündür temasını ayarlamakla geçti vaktim, bugünde yazısını yazim dedim.

Askerlik süremin son 1-2 ayında; Askerlik düştü mü?, düşmedi mi?, bize vurucak mı? 12 aya incek mi? ne zaman gönderirler? gibi daha bir çok soru ortaya çıktı… SONUÇ :15 Ay (460gün) yaptık geldik ve son 460 yapan devre 1992/3’ler oldu. 90’lı olmama rağman 2 yıl geç girmemde cabası.

Bu yazıya başladığımda “anlatıcak çok şeyim var…” diyerekten giriş yapmayı planlamıştım ama öyle olmadı yine başka başka alemlere daldım. Neyse artık sonraki bir yazıda uzun uzun anlatırım.

Siteyle ilgili bir şey söylemem gerekirse; “Hala çalışmalar devam ediyor. olabildiğince düzeltmeye çalışıyorum. Hayırlısı bea… Yeni temamıda beğeniceğinizi umuyorum 🙂 “

Bu arada egonomik.com‘daki müzik listeleri arasında yer alan Yabanci Nostalji derlemesinden dolayı Caner’e teşekkür ediyorum, temayla uğraşırken beni hep farklı yerlere uçurdu 🙂

Yorum yap :)