Benden Genel Makaleler Projeler Yaşamdan

İlk Blog Yazımda Bu olsun..

07 Nisan 2010 Tarihi itibariyle kişisel blog’umu açmış bulunuyorum, aşlında 6 nisanda kurmustum ama ilk yazım  7 nisana denk oldu.. Çok düşündüm ilk yazımda ne olsun diye ama bişeyler bulamadım nereden başlıycam ne anlatıcam derken en iyişi yazim gelir herhalde mantığıyla yola çıktım, bölebi yazı ortaya çıkıyor herhalde 🙂 hadi hayırlısı..

İlk içerikten bahşetmek işterim, sıfır bi site ve yavaş yavaş ilerliycek tabiki ama  kategori bölümünde görüldügü gibi tahmin yürüterek neler içericegi belli oluyor.. (bende bilmyorum neler olcak)

Sitede suan için baya bi ekşik olabilir, olabilir bile değil, eksik var. Tema’da editlemeler, eklentiler,  içerikler, sayfalar.. vs. vs.  Hepsi zamanla.. Su anlık bir iletişim sayfası bulunmamakta, yani su anlık mail adresime mail atarak iletisime geçebilirşiniz..   ahmetbeniz2@gmail.com en kısa sürede bu ekşigide tamamlamaya çalışıcam..  oo hakkımda sayfasıda var yapılıcak işler uzun..

Birde reklam olayı var neden bahsediyorsam yeni siteye kim reklam verir ki.. Neyse zaten bi süreligine sevdigim sitelerin reklamlarını koymayı düşünüyorum.. 🙂  Haydi Egoma Sponsor Ol..!! sayfasından reklam seçenekleri mevcut.

Baya heyecanla var, sunuda sölemek işterim ki amacım beni okadar bukadar kişi takip etsin okusun degil..  Tabi böle bişeyi herkez işter ama bunlar  ilerki planlar(düşünceler) ve bi aşamaya gelindikten sonra düşünüleceğinden yanayım.. içimden geldigince,  etraftan toparladıgımlarla ve özgünlük katarak veya katmaya çalışarak bişeyler sunucam..

Bu ilk ve bundan sonraki adımlarımda yanımda olucak , sitemi takip edip yorumlarıyla katkıda bulunucak herkeze teşekkür ederim..

2 Comments

  • Sevgili kardeşim öncelikle hayırlı uğurlu olsun siteyi açar açmaz çalışamalara başlamışın ,yapılan bu çalışmalar daha önceden yapılmamıştı dememiz yanlış olmaz.Çalışamaların devamını diliyoruz.

  • Evet bu çalışmalar daha önce yapılmamıştı.. Nezamandır kışmet olmadıgından açamamıştım hep ertelenmişti diger projeler gibi.. en sonunda eksiklerlede olsa açtık bakalım.. buarada ilk yorumun için teşekkürler..

Yorum yap :)